www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ‘Tjetërsohet’ 50 Cent

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: ‘Tjetërsohet’ 50 Cent   Fri May 28, 2010 9:10 pmReperi 50 Cent ka humbur rreth 25 kilogramë peshë në një dietë të lëngët, për të luajtur rolin e një njeriu që vuan nga kanceri në filmin “Things Fall Apart”.
50 Cent ka humbur peshën vetëm nëntë javë pasi hoqi dorë nga të gjitha ushqimet për t’iu përmbajtur një regjimi, në mënyrë që të luajë rolin e një lojtari të futbollit amerikan që vuan nga kanceri, në filmin e lartpërmendur.

Fotografi shokuese janë postuar në ueb faqen zyrtare të 50 Cent që humbi peshë, ndërs anë një komunikatë thuhet: “50 Cent ka humbur shumë peshë për filmin e tij të ardhshëm ‘Things Fall Apart’. Në këtë film 50 Cent luan rolin e lojtari të futbollit amerikan që vuan nga kanceri”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

‘Tjetërsohet’ 50 Cent

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum