www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për yllka?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Qka mendoni për yllka?   Sat May 29, 2010 12:42 am

Sot eshte dita e pare qe e njoha yllken ,dhe me la pershtypje te medha si nje vajze e talentuar ,e guximshme ,atraktive dhe e vyeshme.Do te thuani si ka mundur ta njoh aq shpejtë,por a nuk thuhet se "Dita e mirë shihet në mëngjes"....Uroj qe edhe ju te ndani mendimin e njejt per yllken . puq

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Sat May 29, 2010 12:43 am

nuke njoh am akom rrespekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Sat May 29, 2010 2:05 am

E shoqerushme e sinqert ja vlen ta kesh shoqe yllken ......kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AlZa
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 102
Data regjis. : 28/05/2010
Age : 33
Location : Gjakovë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Sat May 29, 2010 2:06 am

Yllkaa eshte shume shume vajze e mire.. e sjellshme.. e zgjuar... dhe shume e bukur.. Lum une qe e njoh live dhe qe e kam vajze te axhes..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Tue Jun 01, 2010 11:12 pm

ahaha flm Alza
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Wed Jun 02, 2010 12:19 am

po kam qef me njoft dhe un mbasi koka aq mir shpresoj se do kem mundsin ,,,duket e zgjuar kur ta njoh me shum do shkruja ....respektee...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Wed Jun 02, 2010 1:04 am

se njof ama e rrespektoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Wed Jun 02, 2010 3:31 am

flm bekim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Wed Jun 02, 2010 3:32 am

bRuNneta shkruajti:
po kam qef me njoft dhe un mbasi koka aq mir shpresoj se do kem mundsin ,,,duket e zgjuar kur ta njoh me shum do shkruja ....respektee...
po njoftohem edhe ma shum haha flm prej teje bukuroshja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Barut-G
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 354
Data regjis. : 07/05/2010
Location : midis Granimit.......

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Wed Jun 02, 2010 3:37 am

yllken un e njoh more bashk kem shku n shkoll fillore bashk dor per dore shkojshim n shitore blejshim akullore e shitsit ja nshojshim ni fore hehehe

yllka qysh po doket n start a qik e mir kta e hangert mini haaa ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Wed Jun 02, 2010 3:54 am

ahahahhahaha shihe bash mini bre kuykukukk se mas shumti tutna prej tyne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Barut-G
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 354
Data regjis. : 07/05/2010
Location : midis Granimit.......

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Wed Jun 02, 2010 3:57 am

ani nese tutesh prej tyne un t ruj e nuk t han veq t xigilon ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Wed Jun 02, 2010 4:26 am

yllka asht vajz e sjellshm e shoqruar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Wed Jun 02, 2010 4:48 am

yll-ka moo.....

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Wed Jun 02, 2010 5:10 am

Barut-G shkruajti:
ani nese tutesh prej tyne un t ruj e nuk t han veq t xigilon ;)


kukuk me i pa flakrona le mo mem prek des krejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Wed Jun 02, 2010 5:11 am

Bekim shkruajti:
yllka asht vajz e sjellshm e shoqruar


flm Bekim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Wed Jun 02, 2010 5:11 am

lola shkruajti:
yll-ka moo.....

ahaha mo bi mos ma rrit menen se me thojnmene madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Wed Jun 02, 2010 9:01 am

Pershendjete Yllka.


Pash disa postime te saj ketu ne forum, pasi qe qenka dhe e re spo them shum fjale per te..
Inteligjente dhe e kendshme duket.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Thu Jun 10, 2010 8:06 am

Yllka duket vajze e qet e zgjuare dhe shum e shoqerushme me te gjithe

me nje fjal person shum pozitiv deri me tani haha

te pershendess
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Thu Jun 10, 2010 5:30 pm

yyll fare bree.Osht si shpirt ,shum e gjall dhe me humor te mire haha

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Sun Jun 20, 2010 6:19 am

qik me tanat tmiratt me pelqen shum ncdo aspekt por ma shum me pelqen se eshte msiti jem hahhahah mpuchhhhhhh loqk....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Sun Jun 20, 2010 7:52 am

bash qit punen me msit sjom ka e kuptoj po neyse ahuahuah


shum e trent osht se njehni ju hala ntok ju shtin per se gjalli hauhah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Sun Jun 20, 2010 8:18 am

tash um doket se ja kam gjet fijen lamshiiiiittt,..... um doket se jam ka e njoh pak ama me nick tjeter,
hmmmm qka me shkru tash per yllken .... ja kona mandarinat shum ,e kish marak shum mu ba portokalle ama besoj se i kish shku perftyre hahahahha se ish shum e shoqerueshme, shum e afert me antaret dhe kam me ja lan amanet kshtu me vazhdu hahahaha

amanet manda ta ka lon,
me ba qka ti vet don hahahahhahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Sun Jun 20, 2010 7:20 pm

ahahhahahh amanetin dej en funt te jetes teme e ki ahhahhahahha
kush po mendon se jom ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   Mon Jun 21, 2010 8:46 pm

yllka um iepp keshilla te mirr e duu e kom shoqe te mirrr shumm tepurr o0sht e mirr smjaftojeee fjalet per te dhenn mendimin tim per tee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për yllka?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për yllka?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum