www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 “NewBorn” transformohet në “NewPorn”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: “NewBorn” transformohet në “NewPorn”   Sat May 29, 2010 5:12 pmMonumenti i cili simbolizon lindjen e shtetit më të ri në botë, Kosovës po rikthehet edhe njëherë në qendër të vëmendjes, por këtë herë jo për të njëjtat arsye që e bënë të famshëm këto dy vjet.
Obelisku “NewBorn” është kthyer në objekt shkarravinash nga qytetarët e pandërgjegjshëm. I lyer me bojë të zezë nga persona të panjohur në shkronjën B, nëse shihet nga larg “NewBorn” mund të lexohet tashmë “NewPorn”.

Ka interpretime të ndryshme se përse mund të ketë ndodhur ky vandalizëm, por shtypi i ditës aludon se është një protestë kundër Komunës se Prishtinës e cila ende nuk i ka gjetur një vend obeliskut simbol të mëvetësimit.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

“NewBorn” transformohet në “NewPorn”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum