www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për SweeT_GirL?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Sun May 30, 2010 12:22 am

First topic message reminder :

Nga postimet duket intelegjente dhe e talentuar.E matur dhe e sjellshme shpresoj te mos ndryshoj asnjeherë:)

_________________________________________________________________________

Edituar për herë të fundit nga lola në Sun Sep 05, 2010 10:12 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz

AutoriMesazh
SweeT_GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 517
Data regjis. : 23/05/2010
Age : 24
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Mon Sep 13, 2010 3:02 am

Thnxx Lolushee haha.,,.Edhe Ti Je SHUM sWEET Rrrushe haha

Thnx KonnI haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Mon Sep 13, 2010 7:11 am

rrush e pertej rrushi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SweeT_GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 517
Data regjis. : 23/05/2010
Age : 24
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Tue Sep 14, 2010 5:00 am

Thnxx Shaban,GJTHSH
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Tue Sep 14, 2010 7:29 am

mrekulli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Fri Oct 08, 2010 2:03 amshum e embel bre osht krejt sweet

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
SweeT_GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 517
Data regjis. : 23/05/2010
Age : 24
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Mon Oct 11, 2010 2:05 am

Thnxx Shuuum Shaban


Oooooo Flmmmm shuuuumm ojjj Ruussheeee....kejt loqkkkk ieee Lola :d...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Mon Oct 11, 2010 2:55 am

buzekuqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Mon Oct 11, 2010 3:21 am

kjoo ohh krejjt zemmer.. Weqq wazhhdoo syyne se shumm mir jee..?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SweeT_GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 517
Data regjis. : 23/05/2010
Age : 24
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Wed Oct 13, 2010 3:48 am

Thnxxx Shaban :P

Thnx Rruusheee...edhe ti krejt Zemer iee... :d...Love U <3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Wed Oct 13, 2010 4:30 am

swett mo asgj si mungonn...loqkk krejtt...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Wed Oct 13, 2010 4:36 am

Sweet sweet sweet =D .. emir shum po doket per fillim..pak si e dyshimt =P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SweeT_GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 517
Data regjis. : 23/05/2010
Age : 24
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Wed Oct 13, 2010 4:39 am

Thnx Bruneta


Po breh Egzon prit ta nxjerri thikenn me ju myt e "dushuara" uahuahuahuahauh
///....SdQ Flm Per Mendimin Tend Mbi mua haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Wed Oct 13, 2010 4:55 am

Hahhhah po qata jam ka e pres mu dorezu vet =P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Wed Oct 13, 2010 6:10 pm
Mo po te tregon vet emri sa osht e embel :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
SweeT_GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 517
Data regjis. : 23/05/2010
Age : 24
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Thu Oct 14, 2010 2:16 am

Uhauhauha Egxon`k :P ....Bonu GaTii,,,

Thnnzzz Shuuumm Loqkusheee...edhe ti shum sweet jee.. haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Wed Nov 10, 2010 7:42 pm

aq sweet edhe buzet po i pikojn mjalt :) loqk osht kjo bree

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
SweeT_GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 517
Data regjis. : 23/05/2010
Age : 24
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Mon Nov 15, 2010 12:43 am

`hahahahah....T`FaLemmndeeriiit haha...LOLittaa...Rrusheeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Tue Nov 16, 2010 2:25 am

swet eshte krejt buza embel po i pikon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për SweeT_GirL?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum