www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cruise: Jam ende gjallë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Cruise: Jam ende gjallë   Mon May 31, 2010 8:31 pmTom Cruise ka qeshur me spekulimet e rrejshme se ai ka vdekur në një aksident, duke i siguruar fansat se ai është shëndoshë e mirë.
Spekulimet filluan të përhapeshin në internet të premten, kur u pohua se ylli i “Mission: Impossible”, ka ndërruar jetë në një aksident gjatë një gabimi teknik hidraulik. Por, aktori e ka marrë këtë gënjeshtër me humor, duke thënë se ai është argëtuar me mënyrën se si ai ishte ‘vrarë’.

I pyetur nga MTV nëse ai është në rregull, ai bëri shaka duke thënë: “Jo, nuk jam. Unë jam një hologram!”, para se të shtojë ”Unë jam vërtetë i gjallë. Mos e ka marrë përsëri në mënyrë të gabuar interneti këtë mesazh? Nëse po, atëherë shpërndajeni jashtë, unë jam ende gjallë”.

Tom Cruise nuk është viktima e parë e gënjeshtrave online, pasi që edhe Britney Spears, Jeff Goldblum dhe Kanye West ishin përfshirë më parë në spekulime kinse kishin vdekur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Cruise: Jam ende gjallë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum