www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Diaz dëshiron karrierë, jo fëmijë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Diaz dëshiron karrierë, jo fëmijë   Tue Jun 01, 2010 7:30 pmCameron Diaz thotë se nuk është e gatshme të bëhet nënë, sepse ajo nuk dëshiron të ndihet ‘e fajshme’ për largësinë nga fëmijët e saj, sepse ajo punon shumë larg shtëpisë.
Ylli i filmit “The Mask”, që aktualisht është ‘single’, insiston se është shumë e zënë me punë dhe e fokusuar në karrierë, ndërsa nuk i intereson krijimi i familjes.

“E dini si janë ato momentet e pakënaqësisë me veten, ‘Çfarë do të ta bënte jetën më të mirë’, mirë, mua më duhet të shkoj, ‘Aha, kjo është: një fëmijë!’.Nuk them se nuk i dua ata, por tani për tani shoh se si prindërit hutohen kur janë larg fëmijëve të tyre dhe sa të fajshëm ndihen ata, dhe unë nuk e dua këtë. Nuk dua të ndihem kinse më mungon dikush, nuk dua të ndërpres xhirimet e filmit në gjysmë”, tha Diaz për revistën Vogue, duke shtuar se ajo u përkushtohet gjërave një nga një në mënyre maksimale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Diaz dëshiron karrierë, jo fëmijë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum