www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hyseni: Bosnja së shpejti do ta njohë Kosovën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Hyseni: Bosnja së shpejti do ta njohë Kosovën   Fri Jun 04, 2010 2:12 am

Bosnja e Hercegovina së shpejti do ta njohë pavarësinë e Kosovës, ka deklaruar ministri i Jashtëm i Kosovës Skënder Hyseni pasi mori pjesë në konferencën e ministrave të BE-së dhe shteteve të rajonit në Sarajevë.
“Nuk shoh arsye përse BeH të mos njohë pavarësinë (e Kosovës) dhe pres së shpejti që kjo edhe të ndodhë", theksoi yseni, duke, shtuar se për këtë "të gjitha pengesat do të eliminohen".

"Edhe pse i kuptoj disa probleme të brendshme nëse ekzistojnë në BeH, por jam i sigurt se do të vijë njohja dhe se për këtë shumë shpejt do të bisedohet", tha Hyseni për një të përditshme të Sarajevës.

Sipas Hysenit, "Kosova dhe BeH nuk kanë çështje dhe probleme të pazgjidhura dhe do të vijë koha për këtë", ka deklaruara shefi i diplomacisë kosovare në një intervistë për të përditshmen e Sarajevës "Dnevni avaz".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Hyseni: Bosnja së shpejti do ta njohë Kosovën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum