www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Në Britani, ndjenjë e veçantë për Kosovën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Në Britani, ndjenjë e veçantë për Kosovën   Fri Jun 04, 2010 8:45 pm

Vizita jonë në Kosovë është moment i një krenarie të madhe që na mundëson të shohim çfarë mund të sjellim nga Britania në lëmin e investimeve në këtë vend- ka thënë lartmadhëria e tij, Princi Michael, pas takimit me presidentin e Kosovës, Fatmir Sejdiu.
Princi tha se në Britani ruajnë një ndjenjë të veçantë për Kosovën, “siç e kemi dëshmuar me përfshirjen tonë direkte në vendin tuaj gjatë viteve të fundit”. Ai e falënderoi presidentin Sejdiu për mundësinë e ofruar për të hyrë në fillet e asaj që Princit Michael, i është dukur një kombinim interesant i të menduarit dhe të planifikuarit për të mirën e Kosovës dhe të Britanisë.

“Me Princin Michael u dakorduam për ecjen e mëtejshme dhe për mbështetjen që do t’i jepet Kosovës. E falënderoj Princin për mbështetjen e fuqishme që Mbretëria e Bashkuar i ka dhënë Kosovës, si dhe për përkushtimin e saj që Kosova të jetë një vend me zhvillim të shpejtë ekonomik dhe vend i perspektivës së të gjithë qytetarëve”, theksoi presidenti Sejdiu.

Gjithashtu, Sejdiu tha se e vlerëson qëndrimin e Princit Michael për angazhimin dhe ndikimin e tij te vendet mike dhe njerëzit që njeh për shtimin e njohjeve të reja për Kosovën.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Në Britani, ndjenjë e veçantë për Kosovën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum