www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për Medinen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Qka mendoni për Medinen   Fri Nov 13, 2009 12:23 am

presim mendimet etuaja...?

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Fri Nov 13, 2009 12:24 am

mendojme mir per te gjith antart neta flm per temen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Tue Nov 17, 2009 5:50 pm

E lezetshme ne postimet e saj

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Fri Nov 20, 2009 8:45 am

E mir, e menqur, e sjellshme..`
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Fri Nov 20, 2009 8:49 am

Per sweet_melaqen kam mendime te mira edhe pse ktu se njoh shum, por kam lexu diku tjeter mendimet e saja.
Ka mendime te mira, e sjellshme, e shoqerushme eshte. Me siguri eshte e urrt, askujt s'ja deshiron te keqen. Tamam shoqe si duhet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Sat Nov 21, 2009 5:12 am

MEndime te arta kam per swett me pelqen shoqria me ate qe kam edhe pse njihem qe nje koh te gjat kam verejt se ka eksperinc te ndryshme por dhe shum e qet eshte repsketon cdo kend kjo em pelqen te kjoo me se shumti je vertet yllee..nganjher fjalt jan te teprta siss je ylle veq kshtu vazhdoo

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Sat Nov 21, 2009 10:20 pm

FLM PER VLERSIMIN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Wed Nov 25, 2009 7:48 pm

sweet_melaqja.. Esht e qete dhe ka nje fjalor shum te pastert.. Inteligjenca saj nuk njeh kufi.. Poashtu kreative ne hapjen e temave.. Esht nje vajz shum e mire.. E sjellshme.. I lum ai qe ka per ta bere Nuse sweet.. Je shum e kendshme...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Thu Nov 26, 2009 10:31 pm

Duket te jet e sjellshme e urte e bute ..melaqee

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Fri Nov 27, 2009 3:50 am

Mendoj se asht nji vajz shum e mir e shoqrushme e sjellshme dhe prej meje shum e respektushume respekt per ty sweet_melaqja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rikita
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 54
Data regjis. : 26/10/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Tue Dec 01, 2009 2:31 am

Swet Melaqja nje vajz me edukat te larte,ka njohuri dhe postime shum te mirefillta,,,eshte e shoqerueshme, e kendshme,, goje embel e dashur,,ne shoqeri e kerkuar ,,,T'pershendes shum.,,,;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Tue Dec 01, 2009 3:22 am

E sjellshme e edukuar shum mir dhe me talent te rrall :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Sun Dec 06, 2009 8:42 am

e bukur e meqme,mesazhE fantastike ka postu,lumi aje qe te merr qiki te deshiroj qdo te mire ne jet me te vertet e meritoni qdo gje te bukur ne kete jete..........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Sun Dec 06, 2009 9:08 am

Kaniher epo bahet dreqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Sun Dec 06, 2009 9:21 am

flm qikilushja flm roni per mendimin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Sun Dec 06, 2009 9:26 am

sweet eshte shum e embel edhe e shoqereushme ... me pelqejn mendimete e saje dhe temate qe krione ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Mon Dec 07, 2009 2:12 am

kam ket mendim per sweet_mejaqja shum antare e mir e sjellshme ka qel shum tema te mira ka be shum posime te mira me vler eshte aktive shum i uroje fal dhe lumturi dhe gjith te mirat ne jet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Mon Dec 07, 2009 2:41 am

..Si mbas postimeve duket nje vajz e sjellshme e shoqeruar....respekt per ty swet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Mon Dec 07, 2009 10:07 pm

Nuk ka kombinim me te mirë se melaqe dhe e ëmbël ...si shpirt eshte (K)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Fri Dec 18, 2009 5:20 am

PE PELQEJN SHKRIMET E SJ , HUMORI SAJ EDHE FOTO QE E KA QY GAGAGAG SWETT VEQ VAZHDO QIKA E MIR SE SUPER JE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Fri Dec 18, 2009 9:02 am

flm per vlersimin te gjith ju qe me keni vlersuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albinna
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 325
Data regjis. : 19/11/2009
Location : MitrowicË <3

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Mon Dec 21, 2009 8:00 am

Wajz e mire , me karakter :)
N'fotoo shumm sweett :) kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Tue Dec 29, 2009 1:11 am

flm albina per vlersimin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Thu Jun 10, 2010 9:04 am

Sweti eshte person qe poston tema me vler dhe ka shum postime te mire

me pelqen menyra e te shprehurit edhe pak a shum qendron ne distanc me te gjith antert , duket

person serioz dhe ka rrespekt per te gjithe .

te pershendess Sweet je shum e mire vetem vazhdo haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Thu Jun 10, 2010 5:23 pm

Vajze e sjellshme e talentuar dhe e matur

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për Medinen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum