www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Haradinaj: Imazhi i Kosovës - negativ

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Haradinaj: Imazhi i Kosovës - negativ   Mon Jun 07, 2010 12:29 am

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, deklaratat e fundit të qeveritarëve lidhur me çështjet aktuale, i ka vlerësuar si negative dhe të dëmshme për vendin.
Në një konferencë për media të shtunën, numri një i AAK-së ka thënë se deklarata e kryeparlamentarit Jakup Krasniqi që kishte thënë se Haradinaj kishte financuar një raport, është e rëndë dhe e dëmshme.

Haradinaj ka theksuar se që nga viti 2008 raportet e institucioneve ndërkombëtare lidhur me Kosovën po vazhdojnë të jenë negative.

Ndërkaq, krijimin e fondit Limaj, kryetari Haradinaj e ka quajtur të dëmshëm për Kosovën, pasi që sipas tij është krijuar një fond për mbrojtjen e një të dyshuari për korrupsion.

Ai ka theksuar se edhe deklarata e ministrit të Ekonomisë dhe Financave (MEF) Ahmet Shala lidhur me kredinë e Bankës Botërore prej 20 milionë eurove, e cila nuk mori vizën e Kuvendit, është e dëmshme dhe tregon për raportet jo në nivel, sipas tij, të qeverisjes së vendit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Haradinaj: Imazhi i Kosovës - negativ

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum