www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për Medinen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Qka mendoni për Medinen   Fri Nov 13, 2009 12:23 am

First topic message reminder :

presim mendimet etuaja...?

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Mon Aug 16, 2010 4:30 am

Shaban Cakolli shkruajti:
nuk ka me hyjn se melaqe

Mundohem me kon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Mon Aug 16, 2010 9:21 am

eshte e bukur por si Hona ushqimin me te mir proferon Makarona :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Mon Aug 16, 2010 9:33 pm

Mergimtari shkruajti:
eshte e bukur por si Hona ushqimin me te mir proferon Makarona :haha:

hahaha flm amo makarona nuk i ha se tani shtoi kg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Tue Aug 17, 2010 12:38 am

por nga vet emri dhe veprat e saj tregon se eshte nje vajz me plot energji dhe me karakter te fort pak halitet por i falet se eshte melaqe heheeh je e mrekullushme oj sht.... asi melaqe hueuhe >D:D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Tue Aug 17, 2010 12:42 am

CeLuShi shkruajti:
por nga vet emri dhe veprat e saj tregon se eshte nje vajz me plot energji dhe me karakter te fort pak halitet por i falet se eshte melaqe heheeh je e mrekullushme oj sht.... asi melaqe hueuhe >D:D:D

avava flm per comente a nuk ka kritika ma shumm a ...

tuj nejt me ty ja kom nis mu halit se une shumm urt jom kon :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Sat Aug 21, 2010 5:04 pm

E mir e sjellshme dhe e talentuar ,te lumt ne se e kni mos me e pas ish dasht me e imagjinu .Mpuq loqk veq vazhdo keshtu ...

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Sat Aug 21, 2010 10:44 pm

Nje vajze e afte shkatht e kulturuar deri ne maksimum, shkrep perplot simpati dhe rezatim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Sat Aug 21, 2010 11:00 pm

lola shkruajti:
E mir e sjellshme dhe e talentuar ,te lumt ne se e kni mos me e pas ish dasht me e imagjinu .Mpuq loqk veq vazhdo keshtu ...

Flm shumm Lochk po je ti tani jom une
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Sat Aug 21, 2010 11:01 pm

luani shkruajti:
Nje vajze e afte shkatht e kulturuar deri ne maksimum, shkrep perplot simpati dhe rezatim

Flm shumm Luan me vertet nuk prita nje coment nga ti kaq te bukur gjithsesi flm shumm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Thu Aug 26, 2010 4:39 am

shkurt shqip ...... melaqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Thu Aug 26, 2010 5:08 am

mandarina shkruajti:
shkurt shqip ...... melaqe


Flm shumm Mandarina puq2
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Thu Aug 26, 2010 6:36 am

thene drejt une jam ketu nje jave,por swet-melaqja,me le pershtypjen e nje mikeje shume e emancipuar intelektualisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Thu Aug 26, 2010 9:16 am

Shaban Cakolli shkruajti:
thene drejt une jam ketu nje jave,por swet-melaqja,me le pershtypjen e nje mikeje shume e emancipuar intelektualisht

Flm shumm Shaban per vlersimin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Thu Aug 26, 2010 9:33 am

ah te lutem,kjo eshte pershtypja ime je shume mike
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Thu Aug 26, 2010 10:45 am

Shaban Cakolli shkruajti:
ah te lutem,kjo eshte pershtypja ime je shume mike

sinqerish te falenderoj me vjen mir qe kam nje mik si ty shpresoj gjithmon te kem nje fjal thot Nuk Eshte Arritje Te Besh 1000 Miqe Per Nje Vit... Por Te Besh Nje Mik Per 1000 Vjet!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Thu Sep 02, 2010 12:28 am

Per Melaqen qdo fjale eshte e tepert per te,e qmoj mjaft lart personalitetin e saj si dhe karakterin e saj te fort...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Sun Sep 05, 2010 10:52 pm

Maturia ,pjekuria dhe intelegjenca e karakterizojne kete person. hihi

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Mon Sep 06, 2010 2:08 am

Zbulusja shkruajti:
Per Melaqen qdo fjale eshte e tepert per te,e qmoj mjaft lart personalitetin e saj si dhe karakterin e saj te fort...

Flm shumm Zbuluse puq lave008
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Mon Sep 06, 2010 2:10 am

lola shkruajti:
Maturia ,pjekuria dhe intelegjenca e karakterizojne kete person. hihi


Flm shumm Lola po je ti njeher tani vi une puuc1 tdu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Mon Sep 06, 2010 2:48 am

Swet-melaqja,njera nder forumistet e shquara ,tejet aktive me mendime shume intelegjente,e miqesuar mire me forumistet,menje pune mjaft pedante,me nje fjale me nje personalitet te formuar shume mire .u. ....................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Mon Sep 06, 2010 8:15 am

Shaban Cakolli shkruajti:
Swet-melaqja,njera nder forumistet e shquara ,tejet aktive me mendime shume intelegjente,e miqesuar mire me forumistet,menje pune mjaft pedante,me nje fjale me nje personalitet te formuar shume mire .u. ....................

Flm shumm Shaban e vrelsoj shumm miqesin tuaj flp mer vlersim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Fri Oct 08, 2010 1:56 am

Inteligjente ,e embel e matur transparent ...kiss per ty loqkooo

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Fri Oct 08, 2010 2:49 am

medina eshte pika e qikes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Sun Oct 10, 2010 11:51 pm

Flm LoLa flm OssA po jeni ju njeher pastaj une ju kam shumm xhan edhe osse mos i mesho qashtu Interit se zemra po dhem kur po bjen qashtu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Mon Oct 11, 2010 12:57 am

.f. lule1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për Medinen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum