www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për Medinen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Qka mendoni për Medinen   Fri Nov 13, 2009 12:23 am

First topic message reminder :

presim mendimet etuaja...?

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Mon Oct 11, 2010 1:07 am

Shaban Cakolli shkruajti:
.f. lule1
luleperty turp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Mon Oct 11, 2010 1:14 am

nuk len shoqe nder shoqe .u.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Wed Oct 13, 2010 6:03 pm_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Wed Oct 13, 2010 7:32 pm

Medina eshte nje intelegjente .e pa ndashme e rrespektuar edhe e bukur po
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Wed Oct 13, 2010 11:36 pm

e menqur,e bukur,kujdes nga ai funi qe ka varrur lola,po leviz nuk qendron bukur mund te qellon ne koke
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Thu Oct 14, 2010 12:28 am

lola shkruajti:


Flm shumm Lola sa bukur zemraa edhe une te dua shumm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Thu Oct 14, 2010 12:35 am

Malësor shkruajti:
Medina eshte nje intelegjente .e pa ndashme e rrespektuar edhe e bukur po


Flm shumm Malsor me vjen mir qe kam njohur nje njeri si ti edhe pse virtualisht kam krijuar bindjen se je shumm njeri i mir kam shumm respekt per ju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Thu Oct 14, 2010 12:37 am

Shaban Cakolli shkruajti:
e menqur,e bukur,kujdes nga ai funi qe ka varrur lola,po leviz nuk qendron bukur mund te qellon ne koke

flm shaban me vjen mir qe kam nje mik si ty .....haha nuk asht fun a qka ke thon ti zemer mor ashte zemra loles ashte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Thu Oct 14, 2010 12:42 am

realisht tash se di arsyja sepse nuk um ka ra shum me ataku ne postime po sigurisht pasi i pash tan kto postime me fjal miradije per te nderuaren medina edhe un medoj qe ja vlen te kalosh kohen ne shoqri me medinen .

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Thu Oct 14, 2010 12:47 am

realisht tash se di arsyja sepse nuk um ka ra shum me ataku ne postime po sigurisht pasi i pash tan kto postime me fjal miradije per te nderuaren medina edhe un medoj qe ja vlen te kalosh kohen ne shoqri me medinen .


Flm shumm KoSoVaLiA me vjen mir qe kemi ne forum nje person si ty vertet e qmoj vullnetin tend qe ben gjith ate pune per kete forumm Respekt nga une Medina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Thu Nov 04, 2010 10:56 pm

kto e kam nder shoqet ma te meqmen shum e sjellshme e respektushme mi kupton hajgaret e di qe kaniher e teproj jo qe du me tepru po gishtat pom shkojn uhauhauh pom mungon boll e di qe moti skemi fol ishalla na del koh tashs e tutje me fol ka pak /.haha pe ndryshe je si yllneshh qe ben drite dit e nate haha te pershendes dhe besoj qe je tu kalu mire dhe do kalosh mire haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Thu Nov 04, 2010 11:01 pm

CeLuShi shkruajti:
kto e kam nder shoqet ma te meqmen shum e sjellshme e respektushme mi kupton hajgaret e di qe kaniher e teproj jo qe du me tepru po gishtat pom shkojn uhauhauh pom mungon boll e di qe moti skemi fol ishalla na del koh tashs e tutje me fol ka pak /.haha pe ndryshe je si yllneshh qe ben drite dit e nate haha te pershendes dhe besoj qe je tu kalu mire dhe do kalosh mire haha

Flm shummm Celush ka kohe qe skom fole me ty amo koha e bon veten po me mungon shumm biseda me ty shpresoj tashe tutje do kemi me shumm koh te pershendes kaloja bukur mos u lazdro shumm hehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Thu Nov 04, 2010 11:28 pm

hehehe besoj qe do kemi kohe me shum prej javes tjeter :d nuk lazdrohem une asnjeher e din ti i ur jom melaqe haha:D te pershendes shumm shumm edhe niherr kisss kisss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Fri Nov 05, 2010 5:57 pm


_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Fri Nov 05, 2010 6:58 pm

valla yll e pertej yllit zmr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Fri Nov 05, 2010 9:41 pm

lola shkruajti:
Medina osht e vyeshme e matur intelegjente e bukur ,me nje fjal eshte Ylli i forumit Ylliehana
Flm shumm ndihem ashtu pasi jom rrethuar me yjet tjer kur kam nje shoqe yll si ti skom si ndihem ndrysh unee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Fri Nov 05, 2010 9:42 pm

Shaban Cakolli shkruajti:
valla yll e pertej yllit zmr


Flm shumm Shaban
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Wed Nov 10, 2010 7:14 pm

Kur me vie radha te shkruaj per Medinen,me turbullohet mendja dhe ngec ne vleresimin e saj pasi qe nuk mund te gjej fjal qe e percaktojn karakterin e saj.
SiMpLy ThE BeST

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Tue Dec 07, 2010 12:22 pm

Mendoj qe eshte icike e ngutshme.. Temperamentin e saj e vene ne rend te pare... andaj dhe paragjykon & Vlerson njerzit dhe gjerat e tyre nga gjendja e saj Emocionale ! Si do qe te jete ky eshte mendimi ime absulut i sinqert me kaq kohe qe e Lexoje bukuroshja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Tue Dec 07, 2010 9:24 pm

Flm Blina per vlersim nje fjal thot Faleminderit shumm per vlersime amo une ma mir se ju e njoh veten time haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Tue Dec 07, 2010 9:58 pm

Une s'kam then qe TI , nuk e njehe veten tamam puna me pas dhe kete mangesi tek vetja jote mos me njoft dhe veten... mendimi ime eshte jap ne baze te sjlljes tende n'raport me mua bukuroshja Po neve ( shumica ) e Shqiptarve jemi mesuar te mos e pranojm me qetesi kritiken , jemi te mesuar c'do here te t'i duam lavdatat je je ashtu ti je keshtu bla bla fiu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Tue Dec 07, 2010 10:01 pm

Flm moj per vlersim shumm zgjuar ke arrit per nje jave te me njohesh kaq mir bravoo haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Tue Dec 07, 2010 10:03 pm

Medina Yeahh Postimet postimet t'i kam lexuar haha ok1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Tupac
Rapper Shakur
avatar

Numri i postimeve : 200
Data regjis. : 01/12/2010
Age : 27
Location : ♥ In the ghetto ♥

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Wed Dec 08, 2010 7:09 am

si shtriggg osht :P e kqeja D: ahuuhaa teper e mile osht si shpirt valla edhe qik simpatike haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.facebook.com/TupacAmaruShakur1
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   Wed Dec 08, 2010 7:47 am

Tupac shkruajti:
si shtriggg osht :P e kqeja D: ahuuhaa teper e mile osht si shpirt valla edhe qik simpatike haha

Flm per vlersim Tupac
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Medinen   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për Medinen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum