www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cyrus: Nuk e di si është jeta normale

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Cyrus: Nuk e di si është jeta normale   Mon Jun 07, 2010 4:02 amKëngëtarja dhe aktorja Miley Cyrus ka thënë se ajo kurrë nuk ka jetuar një jetë normale.
17-vjeçarja thotë se pasi ka gjetur famën me ‘Hannah Montana’, jeta e saj nuk ka ndryshuar shumë pasi ajo kishte bërë një jetë të tillë të pazakonshme edhe më herët, për shkak të babait të saj të famshëm, Billy Ray Cyrus.

“Në të vërtet nuk kam jetuar më ndryshe. Për shkak të babait tim, gjithmonë kam qenë kështu, kam shkuar në turne me babanë. Në fakt nuk e di se si është jeta normale”, ka thënë Cyrus.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Cyrus: Nuk e di si është jeta normale

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum