www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Big Mama vjen me klipin “Çka po ta nin”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Big Mama vjen me klipin “Çka po ta nin”   Tue Jun 08, 2010 7:39 pmKëngëtarja Big Mama ka realizuar videoklipin e këngës më të re të saj, të titulluar “Çka po ta nin”.
Siç përcjell “Infopress”, videoja, e cila dominohet nga një atmosferë festive realizuar në një prej klubeve më të njohura të Maqedonisë, është prodhim i ‘BMA Production’.

Në tekstin e këngës Big Mama nuk ka harruar t’i këndoj edhe eksperiencës së saj në Vip Shpija, apo më mirë thënë sherrit që pati me këngëtaren nga Shqipëria, Rrezarta Shkurta, pasi mes tjerash ajo këndon: “Në sherrin me mu, ty të rritet fama, e unë jam Sexy Mama”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Big Mama vjen me klipin “Çka po ta nin”   Wed Jun 09, 2010 5:41 pm

SHum cool osht.I love her

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Big Mama vjen me klipin “Çka po ta nin”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum