www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 AAK: Haradinaj në pushim pa rekomandimin e askujt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: AAK: Haradinaj në pushim pa rekomandimin e askujt   Wed Jun 09, 2010 5:03 pmAleanca për Ardhmërinë e Kosovës demanton raportimin e Kohavisionit (KTV), të bërë ditën e martë, në edicionin qendror të lajmeve, sipas të cilit, kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, është me pushime në Turqi, me rekomandime të miqve ndërkombëtarë, me kinse arsyetimin që të mos jetë në Kosovë për të përfituar politikisht në kohën e arrestimeve nga EULEX-i të zyrtarëve qeveritarë të akuzuar për korrupsion- shkruan në një reagim të Zyrës për informim të AAK-së.
Në kumtesën për media thuhet se “AAK shpreh habinë me këtë dezinformatë të një mediumi prestigjioz siç është KTV-ja”.

Më tutje bëhet e ditur se Haradinaj është për një pushim të shkurtër jashtë vendit, pa rekomandime të askujt, dhe se ai të enjten kthehet në Kosovë.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

AAK: Haradinaj në pushim pa rekomandimin e askujt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum