www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tom Cruise sfidon Noizy-in :)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Tom Cruise sfidon Noizy-in :)   Wed Jun 09, 2010 5:30 pm

E kujt ia kishte marrë mendja se Tom Cruise do te shfaqet në skenë si rapper, por VIPat janë në gjendje të bëjnë gjithçka për të qenë në qendër të vëmendjes. Ai vallëzon aq mirë sa edhe rapperi ynë më i mirë, Noizy, për të cilin vdesin mijëra adoleshentë, nuk ia kalon dot.

Ai ka bërë emër me një gjë të një natyre krejt tjetër. Por, asgjë nuk e ndaloi Tom Cruise të performonte në mënyrë krejt magjepse në kërcimin hip-hop me Jennifer Lopez në mbrëmjen e “MTV Movie Awards”. Në përformancën në skenë dhe me pamjen e jashtme, aktori ishte në rolin Les Grossman ku luante në “Tropic Thunder”. Çifti realizoi në skenë një numër lëvizjes tejet të sinkronizuara thuajse me një koreografi të përgatitur. Shikoni videon më poshtë.


_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Tom Cruise sfidon Noizy-in :)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum