www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Spelling: Jam grua xheloze

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Spelling: Jam grua xheloze   Fri Jun 11, 2010 6:24 pmAktorja Tori Spelling thotë se ajo gjithmonë mendon se burri i saj e tradhton.
Ish-ylli i serisë “Beverly Hills 90210”, e cila u takua me burrin e saj Dean McDermott kur ai ishte i martuar me dikë tjetër, thotë se ajo bëhet xheloze dhe paranoike kurdo që ndonjë femër telefonon në shtëpinë e tyre.

“Ne jemi një çift që dashurohemi, por jemi njerëz dhe përfundimisht nuk jemi të përkryer. Nëse e shohim historinë tonë, shpesh shqetësohem se Dean do të më tradhtojë. Nëse bie telefoni dhe është një zë vajze, gjithmonë e pyes nëse ka ndonjë aferë”.

“Dean kurrë nuk ka qenë ndryshe përveçse i përkushtuar, dhe ai ma përsërit këtë gjithmonë se kurrë nuk do ta bëjë këtë. Thellë në mua e besoj. Por nuk mund ta ndaloj veten”, ka thënë aktorja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Spelling: Jam grua xheloze

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum