www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jolie dhe Voight janë pajtuar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Jolie dhe Voight janë pajtuar   Fri Nov 13, 2009 5:41 amAngelina Jolie është pajtuar me babanë e saj Jon Voight, pasi kanë kaluar tetë vite pa i folur njëri-tjetrit.
Bukuroshja hollivudiane e përjashtoi babanë e saj nga jeta në vitin 2001, kur Voight kishte thënë se Jolie nuk është mirë psikikisht, pasi aktorja adoptoi djalin Maddox nga Kamboxhia.

Voight vazhdimisht është munduar që ta ndërtojë raportin e thyer me vajzën e tij, dhe duket se më në fund ia ka arritur qëllimit.

“Jemi në kontakt, por jo rregullisht. Ne e duam njëri-tjetrin dhe kjo është gjëja më e rëndësishme”, ka thënë Voight për revistën Us Weekly.

Një burim i afërt me Jolien ka thënë se ka qenë pikërisht Brad Pitt njeriu që ka insistuar te aktorja që të rindërtojë raportet me babanë e saj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Jolie dhe Voight janë pajtuar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum