www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Duhet të pritet shumë për filmin e katërt për Bourne

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Duhet të pritet shumë për filmin e katërt për Bourne   Fri Nov 13, 2009 5:42 amMatt Damon u ka thënë fansave se duhet të presin edhe shumë për vazhdimin e radhës për Bourne, sepse filmi i katërt është ende shumë larg realizimit.
Aktori hollivudian njoftoi në mars të këtij viti, se ai dhe regjisori Paul Greengrass janë duke zhvilluar një skenar origjinal për filmin e radhës, i cili është i bazuar në librin e Robert Ludlum.

Mirëpo, dyshja dëshiron që ta bëjë të suksesshëm këtë film, sikurse edhe ata të mëparshmit, ashtu që ata po vazhdojnë ngadalë që të shkruajnë skenarin.

Damon i ka thënë revistës britanike Total Film se janë mjaft seriozë në realizimin e skenarit, sepse dëshirojnë një film të mirë, ndërkohë që ka paralajmëruar se xhirimet do të fillojnë pas 18 muajsh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Duhet të pritet shumë për filmin e katërt për Bourne

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum