www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Perry: Dashuria ma rriti vetëbesimin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Perry: Dashuria ma rriti vetëbesimin   Sun Jun 13, 2010 11:40 pmKaty Perry mendon se lidhja e saj me Russell Brand, i ka ndihmuar të krijojë më shumë vetëbesim, ndërsa thotë se nuk brengoset aspak se çfarë mendojnë njerëzit për të.
Këngëtarja amerikane që është në lidhje me komikun britanik, nuk brengoset më për atë që thonë njerëzit, pasi që ndjen se ka përkrahje nga i dashuri i saj.

“Është e komplikuar, e dini si, kur dashuroheni dhe keni dikë që ju mbështet vërtet, ju ndaloni së brengosuri për makijazhin apo për atë se çfarë thonë njerëzit për ty, sepse personi që ju do, ju mbështet me dashuri”, theksoi Perry.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Perry: Dashuria ma rriti vetëbesimin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum