www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jolie në rolin e Kleopatrës?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Jolie në rolin e Kleopatrës?   Sun Jun 13, 2010 11:42 pmAngelina Jolie raportohet se do të luajë rolin e Kleopatrës në filmin e ardhshëm mbi jetën e saj.
Regjisori Scott Rudin ka kërkuar të drejtat filmike për biografinë e ardhshme “Queen of the Nile, Cleopatra: A Life” dhe, siç shkruan USA Today, ai dëshiron ta angazhojë Jolien për të portretizuar sundimtaren legjendare egjiptiane.

Gazeta shkruan se nga zyra e regjisorit kanë thënë se projekti ‘po zhvillohet për dhe me Jolien”. Ndërsa edhe autori i biografisë, Stacy Schiff, ka thënë se aktorja është ideale për këtë rol “Fizikisht, ajo është pamja e përkyer”, ka thënë autori për aktoren 35-vjeçare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Jolie në rolin e Kleopatrës?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum