www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Scherzinger, vozitëse e keqe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Scherzinger, vozitëse e keqe   Fri Jun 18, 2010 10:21 pmNicole Scherzinger thotë se i dashuri i saj Lewis Hamilton mendon se këngëtarja është një shofere e keqe dhe ka frikë që të hyjë në veturë me të.
Liderja e grupit “Pussycat Dolls”, e cila është ribashkuar me ngasësin e McLarenit, pranon se ajo injoron këshillat e të dashurit të saj kur është prapa timonit, duke e lënë atë të shqetësuar kur ajo vozit me shpejtësi të madhe.

“Ai është më i frikësuar kur është me mua dhe unë vozis, sesa kur gjendet në një garë (të Formula 1). Ai më jep këshilla, por në fund më thotë: ‘Zemër, ti po vozit me gjunjë!’ Unë bëj makijazh, ndërroj radion. Mendoj se përshtatet kënga të cilën sapo e kam bërë me Slashin dhe Alice Cooperin, me titull ‘Baby Can't Drive’”, ka treguar Scherzinger.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Scherzinger, vozitëse e keqe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum