www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shpat Deda promovon albumin e parë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Shpat Deda promovon albumin e parë   Fri Jun 18, 2010 10:23 pmShpat Deda ka promovuar albumin e tij të parë që mban titullin e videoklipit të tij më të fundit, “Molla e parë”.
Albumi përmban 11 këngë, ndërsa promovimi i tij është bërë të mërkurën mbrëma në Prishtinë përmes një koncerti gjatë të cilit janë kënduar këngët përbërëse të albumit.

“Kam shumë emocion dhe po ndihem shumë mirë, sepse bash ky moment është ai për të cilin kemi punuar për katër vjet. Njerëzit sot po i shoh me albume në dorë dhe shpresoj që kanë me ndëgju. Albumi shënon një rritje time, edhe emocionale, edhe shpirtërore të këtyre katër vjetëve, dhe është një dëshmi e udhëtimit që e kam përjetuar gjatë kësaj periudhe”, ka thënë këngëtari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Shpat Deda promovon albumin e parë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum