www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 James: Linda fëmijën e Woods

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: James: Linda fëmijën e Woods   Fri Jun 18, 2010 10:23 pmPornoylli amerikan, Devon James, ka pranuar në setin e një videoregjistrimi pornografik se në vitin 2001 ka sjellë në jetë fëmijën e golfistit me famë botërore, Tiger Woods.
Megjithatë, kjo nuk është e tëra. Sipas The Sun, të enjten do të lansohet një dokumentar me titull “Tiger Woods: Ngritja dhe Rënia”, në televizionin britanik Channel 4, ku bëhet fjalë për fëmijën e lartpërmendur.

“Ajo ishte 19 vjeçare, kur e filloi lidhjen me Woods. Ajo mbeti shtatzënë, por vendosi të mos i tregojë asgjë Woodsit”, tha një mik i pornoyllit.

Shërbimi i internetit Radar Online pohon të ketë fotografi të fëmijës së Woods. Gazetari Neil Boulton, që është dhe njeriu që e ka bërë këtë dokumentar, thotë ta ketë mbajtur të fshehtë këtë aferë, duke shtuar se ai ka njerëz të cilët kanë dëshmi të ADN-së rreth kësaj çështje. /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

James: Linda fëmijën e Woods

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum