www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni per LeeAa?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Qka mendoni per LeeAa?   Sun Jun 20, 2010 5:14 am

Shprehu o shqiptar..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Mon Jun 21, 2010 5:31 pm

Qa me bo mos me kon shqiptar :P:P

Dulce per fillim po duket vajze e talentuar dhe e sjellshme,Shpresoj te mos ndryshoj mendim me vone:D.
Sikur te ishte me aktive ne forum do te perfeksionohej :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
LeeAa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 525
Data regjis. : 20/06/2010
Age : 55
Location : Ne'Boten time

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Tue Jun 22, 2010 5:00 am

lola shkruajti:
Qa me bo mos me kon shqiptar :P:P

Dulce per fillim po duket vajze e talentuar dhe e sjellshme,Shpresoj te mos ndryshoj mendim me vone:D.
Sikur te ishte me aktive ne forum do te perfeksionohej Smile


 


Te flm


 


Javen e ardhshem do Jem ma aktive!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Thu Jun 24, 2010 10:59 am

E po pres pra javen e ardhshme e jap komentin pra. :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Fri Jun 25, 2010 5:47 pm

Shum e mir po duket :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Tue Jun 29, 2010 3:50 am

e mirr e sjellshmee shum e qet u duke en postime qik e mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Wed Jun 30, 2010 6:31 pm

Shum e mir osht DUlce .E qete e sjellshme dh perplot vlera (K)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
LeeAa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 525
Data regjis. : 20/06/2010
Age : 55
Location : Ne'Boten time

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Sat Jul 03, 2010 2:11 am

вєLтz shkruajti:
E po pres pra javen e ardhshme e jap komentin pra. :haha:

Hahah ok flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LeeAa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 525
Data regjis. : 20/06/2010
Age : 55
Location : Ne'Boten time

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Sat Jul 03, 2010 2:12 am

honney girl shkruajti:
e mirr e sjellshmee shum e qet u duke en postime qik e mir

Flm Respekt e dashur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LeeAa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 525
Data regjis. : 20/06/2010
Age : 55
Location : Ne'Boten time

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Sat Jul 03, 2010 2:15 am

lola shkruajti:
Shum e mir osht DUlce .E qete e sjellshme dh perplot vlera (K)

Oooflm Rrushe !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Thu Jul 08, 2010 6:12 pm

Dulce duket vajz e shoqrushemm ka mendime te miraa ...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LeeAa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 525
Data regjis. : 20/06/2010
Age : 55
Location : Ne'Boten time

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Wed Aug 18, 2010 5:31 am

Flm Syneeee Respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Wed Aug 18, 2010 5:33 am

bukuroshe,e din kjo ne pasqyre e sheh veten
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LeeAa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 525
Data regjis. : 20/06/2010
Age : 55
Location : Ne'Boten time

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Wed Aug 18, 2010 5:36 am

Hahah flm Zoteri Shaban PO nUk me njeh kush jam seeeeeee?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Wed Aug 18, 2010 5:38 am

qyy me dashte njihemi,kryesore qenke lule
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LeeAa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 525
Data regjis. : 20/06/2010
Age : 55
Location : Ne'Boten time

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Wed Aug 18, 2010 5:40 am

Hahha Flm SHabaan


Edituar për herë të fundit nga Dulce në Wed Aug 18, 2010 5:49 am, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : edit)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Wed Aug 18, 2010 5:45 am

paaaa,edhe si emer e njohur me dukesh,po edhe stilin per modele e paske
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LeeAa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 525
Data regjis. : 20/06/2010
Age : 55
Location : Ne'Boten time

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Wed Aug 18, 2010 5:51 am

Hahhaha Modele hmm shum kush me ka thne kete hahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Wed Aug 18, 2010 6:32 am

vertete modele dhe nje nder modelet qe shkelqejne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LeeAa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 525
Data regjis. : 20/06/2010
Age : 55
Location : Ne'Boten time

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Mon Sep 06, 2010 11:06 pm

Shaban Cakolli shkruajti:
vertete modele dhe nje nder modelet qe shkelqejne


[b]


 


  Uahah Flm Inderuar

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PRINCO
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 524
Data regjis. : 22/12/2009
Age : 37
Location : Mbi token e Zotit

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Mon Sep 06, 2010 11:34 pm

nuk enjoh por duhet me qen emire ngase eshte antere eketiforumi..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Mon Sep 06, 2010 11:39 pm

nuk e njoh fare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LeeAa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 525
Data regjis. : 20/06/2010
Age : 55
Location : Ne'Boten time

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Tue Sep 07, 2010 12:43 am

PRINCO shkruajti:
nuk enjoh por duhet me qen emire ngase eshte antere eketiforumi..
Normal Qe jom e e mire haha Uhaha flm !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LeeAa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 525
Data regjis. : 20/06/2010
Age : 55
Location : Ne'Boten time

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Tue Sep 07, 2010 12:44 am

Shaban Cakolli shkruajti:
nuk e njoh fare

KOnd Nuk e njeh?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   Wed Sep 08, 2010 3:43 am

Mendoj qe kjo eshte e mire e qet edhe pse nganjeher bertet, i falet , kurse me njoft me hollsisht duhet me ngren 1 thes me petulla me te sebashku e
tani shofim haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per LeeAa?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni per LeeAa?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum