www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bynes braktisë Hollywoodin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Bynes braktisë Hollywoodin   Wed Jun 23, 2010 1:56 am

Amanda Bynes ka tre vjet që nuk zbret në sheshxhirim dhe kontakti i munguar me filmin ka bërë që ajo të reflektojë për të hequr dorë përgjithmonë nga kinemaja.
Aktorja 24-vjeçare deklaron për “Us Magazine” se të jesh një aktore nuk është aq e lehtë sa mund të duket. “Nëse nuk e dua më një gjë nuk e bëj më. Nuk më pëlqen të aktroj prandaj nuk do ta bëj më”, shprehet biondja.

Bynes nuk ka xhiruar asnjë film që në vitin 2007 me “Hairspray”. Ajo shton se nuk e ka parë asnjëherë veten pjesë e Hollywoodit.

“E di që mosha 24-vjeçare është shumë e re për t’u tërhequr por unë e kam marrë këtë vendim”, shton Amanda Bynes. Ajo ka marrë pjesë edhe në filmat “All That”, “She’s the Man” si dhe “She’s All That”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Bynes braktisë Hollywoodin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum