www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DASHURIA DHE LARGESIA, DY PERSONA QE DUHEN DHE JANE LARG

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: DASHURIA DHE LARGESIA, DY PERSONA QE DUHEN DHE JANE LARG   Wed Jun 23, 2010 10:29 pm

DESHUROJ TE DI NGA ANA JUAJ ?FARE MENDONI PER DY PERSONA QE JANE TE DASHURUAR DHE JETOJNE LARG NJERI TJETRIT (ne kuptimin e distances).
SI MUND TE JETE NJE DASHURI E TILLE.
Faleminderit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA, DY PERSONA QE DUHEN DHE JANE LARG   Fri Jun 25, 2010 12:59 am

duhenn ma shumm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
Sergio
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 380
Data regjis. : 23/06/2010
Age : 27
Location : ...

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA, DY PERSONA QE DUHEN DHE JANE LARG   Fri Jul 02, 2010 8:39 pm

duhen ma shumm se jan larg njerit tjetritt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Mr.Dream
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 575
Data regjis. : 02/07/2010

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA, DY PERSONA QE DUHEN DHE JANE LARG   Fri Jul 02, 2010 11:11 pm

Nuk besoj se duhen me shume, eshte e kunderta, nje dashuri ne largesi nuk mund te funksionoje, pa e pare. pa e preke , pa e ledhatuar, smund ta quash dashuri !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA, DY PERSONA QE DUHEN DHE JANE LARG   Fri Jul 02, 2010 11:42 pm

Larg syve Larg zemres krejt kane thon po per mua rren ishe Kon Meda po thot ne kengen e tij se di sa eshte vertet ka kur funksjonon edhe ne distanca dashuria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sergio
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 380
Data regjis. : 23/06/2010
Age : 27
Location : ...

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA, DY PERSONA QE DUHEN DHE JANE LARG   Sat Jul 03, 2010 12:38 am

kan dashni ma te fort ndermjet vetitt se ndoshta nuk shihenn de aqq shumm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA, DY PERSONA QE DUHEN DHE JANE LARG   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

DASHURIA DHE LARGESIA, DY PERSONA QE DUHEN DHE JANE LARG

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum