www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zajmina flet për këngën e re “Problemin”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Zajmina flet për këngën e re “Problemin”   Thu Jun 24, 2010 9:12 am


Këngëtarja Zajmina Vasjari ka befasuar sërish gjithë publikun shqiptar me klipin e ri, këngën dhe look-un tashmë të ndryshuar. Nën tingujt e Elgit Dodës dhe vargjet e Big Bastës, Zajmina solli këtë herë këngën që do të përbëjë pa diskutim një nga hitet e kësaj vere, të titulluar “Problemin”.

Zajmina në një intervistë për mediat shqiptare ka thënë se i janë dashur 2 muaj për të përgatitur për këtë klip dhe kënga është një krijim i Elgit Dodës, i cili po merret me të gjitha materialet e albumit të saj.

”Kënga flet për një dashuri që ka përfunduar tashmë për mua, ndërkohë djali vazhdon të më vijë nga pas, prandaj dhe kjo ndjekje e tij trajtohet si problem në këngë. Ai e ka problem që unë nuk e dua më”, ka thënë ajo

Sipas saj, skena e krevatit ka qenë më e lodhshmja dhe komikja njëkohësisht për të, sepse ka zgjatur shumë më shumë se të tjerat.

“Kjo skenë ka zgjatur shumë dhe ka qenë e lodhshme, pasi isha me taka sipër krevatit dhe për pjesët kur duhej të ecja janë bërë pafundësisht, ngaqë ngatërroheshin këmbët dhe rrëzohesha”, ka thënë Zajmina.

Duke mos dashur të komentojë se a është e dashuruar, Zajmina ka njoftuar se më 9 qershor do të jetë e pranishme në Festivalin “Çelësi Muzikor” në Kosovë për finalen e këtij festivali.

Po ashtu, ajo sapo ka përfunduar një tjetër material, të cilit do t’i xhirohet videoklipi sapo ajo të mbaroj provimet në jug të Shqipërisë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Zajmina flet për këngën e re “Problemin”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum