www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Katherine: Fëmijët do ndjekin hapat e Jackson

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Katherine: Fëmijët do ndjekin hapat e Jackson   Sun Jun 27, 2010 7:16 pm

Sipas nënës së të ndjerit Michael Jackson, fëmijët e tij janë të gatshëm të ndjekin hapat e babait, pasi që Prince Michael (I dhe II) dhe Paris janë të gatshëm të shfaqin talentin e tyre në muzikë.
Nëna e Jackson, e cila sipas testamentit të superyllit është kujdestarja e fëmijëve, sheh shenja të qarta në fëmijët e talentuar, se ata kanë një të ardhme të ndritur.

“Parisit i pëlqen piano dhe ajo gjithashtu dëshiron të bëhet aktore…Prince ka gjithashtu shumë talent, ai është shumë i talentuar në kamera dhe elektronikë. Ai dëshiron të bëhet kameraman dhe skenarist. Prince Michaelit II i pëlqen të luajë me lodrat, sepse ai është ende i vogël. Ai di të vallëzojë”, u shpreh nëna e Jackson në përvjetorin parë të vdekjes së Mbretit të muzikës pop.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Katherine: Fëmijët do ndjekin hapat e Jackson

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum