www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lady GaGa: Tmerrohem nga foshnjat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Lady GaGa: Tmerrohem nga foshnjat   Sun Jun 27, 2010 7:18 pm


Lady GaGa thotë se ajo ka frikë të ketë fëmijë për momentin pasi kërkesat e të qenit nënë mund ta dëmtojnë kreativitetin e saj.
Këngëtarja e hitit “Alejandro”, e cila së fundi zbuloi se ajo e ka përfunduar albumin e saj të ri, po ashtu ka thënë se nuk di shumë për dashurinë dhe lidhjet.

“Jam e tmerruar nga fëmijët. Mendoj, në aspektin kreativ, si femër, ju ndryshoni sapo lindni. Unë nuk jam aspak e gatshme për këtë”, ka thënë GaGa.

“E dini, nuk di shumë për dashurinë. Mendoj se nëse do të dija gjithçka për dashurinë, nuk do të isha e mirë në muzikë, apo jo?”, ka shtuar këngëtarja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Lady GaGa: Tmerrohem nga foshnjat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum