www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Elita 5 ndez Velipojën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Elita 5 ndez Velipojën   Mon Jun 28, 2010 10:51 pm

Edhe pse temperaturat nuk kanë premtuar shumë për një mot të mirë që të mbledhë turistë në plazhet e vendit, kjo nuk i ka penguar këngëtarët të vijojnë turin e tyre nëpër qytete të ndryshme, në organizime dhe evenimente, si edhe në koncerte, me ftesa enkas për ta.
Ditët e fundit grupi i mirënjohur ‘Elita 5’ ka udhëtuar drejt Velipojës ku aty ka mbledhur gjithë simpatizantët dhe adhuruesit e grupit të tyre.
Një natë e paharruar për ta që ka zgjatur deri në orët e para të mëngjesit, edhe pse moti nuk ka qenë I mirë, dhe rreshjet e shiut kanë qenë ato që kanë dominuar.
‘Elita 5’ do të vijojë turin e koncerteve dhe të pjesëmarrjeve në vende të ndryshme, Brenda dhe jashtë Shqipërisë. Sezoni I verës, për ta ka nisur tashmë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Elita 5 ndez Velipojën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum