www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Princi Charles i vetmuar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Princi Charles i vetmuar   Tue Jun 29, 2010 9:07 pmPrinci Charles i Anglisë duket se nuk ka shumë fat në dashuri.

Pas dështimit të marteses se tij me te ndjeren princeshën Diana, ai u lidh zyrtarisht me Camillan, por duket se edhe këtë herë fati i tij është të mos jetë i lumtur.
Ata ishin martuar para 5 vitesh dhe tani raportohet se jetojnë të ndarë në dy shtëpi të ndryshme.

Revista People ka cituar një mik të çiftit : "Martesa është në krizë pasi dukesha kërkon të kalojë më shumë kohë me 5 nipërit e saj”.
Sipas këtij burimi ajo ka filluar të urrejë jetën në familjen mbretërore pasi dëshiron të jetojë e qetë në fshat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Princi Charles i vetmuar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum