www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Woody Allen nuk është i çmendur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Woody Allen nuk është i çmendur   Tue Jun 29, 2010 9:09 pmWoody Allen nuk eshte " i çmendur".

Regjisori dhe aktori 74 vjeçar, qe eshte perfolur shume per romancen me vajzen e gruas se tij, kur ajo ishte 22 vjeçare e ky 56, ka thene se eshte nje ''qytetar solid''.
Ai ka shpjeguar: "Kam pasur terapi te ndryshme, por jo te tepruara.Kam qene produktiv gjate gjithe jetes sime.Jam i martuar tash e 13 vite".

Allen ka treguar se plakja eshte diçka qe e shqeteson ate: " Mosha, vdekja - keto gjera rendojne. Kur zgjohesh ne mengjes ndejn dhembje shpine dhe qafe dhe e kupton se vitet te jane shtuar. Je i vetedijshem per vdekjen gjate gjithe jetes dhe kur do qe te ndodhe vetem shpreson te jete pa dhimbje".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Woody Allen nuk është i çmendur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum