www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Macy Gray bën art

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Macy Gray bën art   Sun Jul 04, 2010 12:13 am
Macy Gray beson se muzika e saj është art.

Kengetarja 42 vjeçare, e cila arriti fame me singlin e saj 'I Try', ka thene se asaj nuk i pengon qe ka me pak sukses ne aspektin komercial dhe eshte krenare me kenget qe ka punuar.

Duke folur per revisten 'Stylist', ajo ka thene: "Me pelqejne njerezit qe bejne art.Aktoret kane luskin e berjes se nje filmi te madh dhe pastaj mund te bejne nje film te vogel te pavarur.Ne muzike, eshte pothuajse krim te besh diçka qe ka me pak sukses".
"Shtepite incizuese jane shkurtpamese.Duan te bjene para dhe kete ta sqarojne me fillim.Edhe une dua te bej para, por puna ime eshte edhe art", ka sqaruar Gray.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Macy Gray bën art

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum