www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Madonna, nënë tipike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Madonna, nënë tipike   Sun Jul 04, 2010 12:18 amMadonna ka treguar se ajo eshte nje nene tipike ne raport me vajzen e saj Lourdes, pasi vazhdimisht keshillon vajzen e saj adoleshente qe te vesh fustane me te gjate dhe te vendos me pak grim.

Kengetarja ka pranuar se asaj i ka pelqyer qe te shokoje boten me zgjedhjen e veshjeve ne rinine e saj, por ajo s'do lejoje kurre vajzen e saj 13 vjeçare qe te shkoje ne shkolle me kepuce me taka te larta dhe veshje provokative.

Ajo ka thene: "Zakonisht i them qe te heq kepucet e saj me platforme te larte dhe te ule me poshte fundin dhe te pastroj grimin me ngjyre te zeze nga syte e saj".
"Ajo ka nje stil te mrekullueshem, por une jam nene tipike dhe i them, 'O Zot ti s'mund te shkosh ne shkolle e veshur keshtu", ka treguar Madonna.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Madonna, nënë tipike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum