www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Winehouse do të formojë supergrup

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Winehouse do të formojë supergrup   Sun Jul 04, 2010 12:21 amKengetarja britanike Amy Winehouse do te formoje nje supergrup me Uestlove, anetar i grupit "The roots".

Winehouse po planifikon te bej muzike me performuesin e muzikes hip-hop, bashke me producentin Raphael Saadiq, i cili do te jete ne kitare, ka rrefyer Uestlove, emri i vertet i te cilit eshte Ahmir Thompson.

Por, Amy deri me tani nuk ka qene ne gjendje qe te konkretizoje planet, sepse eshte duke tentuar qe te merr vizën per te shkuar ne Amerike qe te vizitoje producentin.
Kengetares i ishte ndaluar hyrja ne SHBA ne vitin 2008 per ceremonine e Grammy Awards, pasi ne vitin 2007 ajo ishte arrestuar ne Norvegji pasi i ishin zene ne posedim shtate gram marihuane .

Megjithate Thompson beson se grupi do te filloje shume shpejt punen : "Grupi do te formohet definitivisht.Nese ajo nuk vie ne SHBA, une do te shkoj ne France se shpejti dhe do ta diskutojme".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Winehouse do të formojë supergrup

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum