www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Garfield është 'Spider man' i ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Garfield është 'Spider man' i ri   Sun Jul 04, 2010 12:25 amTashme eshte perzgjedhur protagonisti i filmit te ri "Spider man".

Aktori Tobey Maguire, i cili aktroi në rolin e protagonistit tek episodi i kaluar i sagës së famshme do te zevendesohet nga Andrew Garfield, i cili është bërë i njohur në filmin “Parnassus-Njeriu që donte të mashtronte djallin”.

Filmi i ri per “njeriun merimangë” që eshte edhe episodi i katërt i sages, do te xhirohet në formatin 3D dhe pritet të dalë në kinema nëpër botë me 3 korrik të vitit 2012.

Regjisori i filmit Webb, ka arsyetuar perzgjedhjen e aktorit duke thene: “Pavarësisht se mund të jetë një emër i panjohur për shumë kë, ata që kanë punuar me të njohin talentin e tij. Zotëron një kombinim të rrallë të inteligjencës dhe humanitetit”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Garfield është 'Spider man' i ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum