www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Stewart rikujton dashurinë e parë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Stewart rikujton dashurinë e parë   Sun Jul 04, 2010 8:00 pmAktorja e filmave “Twilight”, Kristen Stewart, e cila thuhet se del me bashkëaktorin e saj Robert Pattinson, ka thënë se ajo ende mendon për dashurinë e saj të parë.
“Çdokush thotë se prerja e parë është më e thellë. Është shumë e vërtetë. Nuk e di nëse kjo është për shkak se ajo është dashuria më e mirë, por është e para që e mbani mend”.

“Është një djalë të cilin do ta mbaj mend për gjithë jetën time, dhe do shkoj aq larg sa të them, ‘Oh, isha e dashuruar në të dhe ai më theu zemrën’. Ju gjithmonë i qëndroni kësaj, kjo është përvoja e parë, është mirë të kesh dhe duhet ta respektoni, edhe pse kjo dhemb”, ka thënë Stewart.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Stewart rikujton dashurinë e parë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum