www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ozyl lexon Kur’an për tu koncentruar më mirë në lojë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
PRINCO
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 524
Data regjis. : 22/12/2009
Age : 37
Location : Mbi token e Zotit

MesazhTitulli: Ozyl lexon Kur’an për tu koncentruar më mirë në lojë   Mon Jul 05, 2010 8:02 pm


Super ylli i ri i kombëtares Gjermane në futboll Mesut Ozyl, i cili është me prejardhje turke, lexon Kur’an para fillimit të lojës në mënyrë që të jetë më i koncentruar.

Duke folur për të përditshmen gjermane Der Tagesspiegel të shtunën, Ozyl tha:”Gjithmonë e bëj atë para se të dal në fushë. Unë fali namazin dhe kolegët e mi e din se s’mund të më flasin gjatë kësaj kohe të shkurtë.”

Ozyl një Gjerman me prejardhje Turke ka arritur të behët një nga yjet e Kampionatit Botëror që po mbahet në Afrikë.

Gjermania që është tri herë kampione e botës pritet të luajë me Spanjën në gjysmëfinale pas fitores së tyre bindëse 4:0 ndaj Argjentinës./mesazhi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ozyl lexon Kur’an për tu koncentruar më mirë në lojë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum