www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Paris Hilton ne pranga per zoterim droge

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Paris Hilton ne pranga per zoterim droge   Mon Jul 05, 2010 10:11 pmEthet e Botërorit kanë përfshirë edhe Paris Hiltonin, por jo në aspektin sportiv. Amerikania, sipas faqes së internetit Tmz, është ndaluar nga autoritetet afrikano-jugore për zotërim lëndësh narkotike.

Tmz, faqja e internetit e cila publikoi e para lajmin për vdekjen e Majkëll Xhekson vitin e shkuar, shton se sipas një televizioni vendor në Afrikën e Jugut, Hilton u ndalua pak çaste nga përfundimi i ndeshjes mes Brazilit dhe Holandës në Port Elizabet bashkë me disa persona të tjerë.

Sipas të njëjtit burim, vendimi për Hilton u mor brenda pak orëve prej një gjykate në Elizabet që e la “trashëgimtaren” të lirë duke rrëzuar akuzat.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Paris Hilton ne pranga per zoterim droge   Mon Jul 05, 2010 10:56 pm

apet ne burg qysh po doket po i pelqen jeta e burgut parisit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Paris Hilton ne pranga per zoterim droge

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum