www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Clooney në gjykatë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Clooney në gjykatë   Wed Jul 07, 2010 9:17 pm


Aktori George Clooney, është urdhëruar të dëshmoi në gjykatën e Milanos, për të dëshmuar kundër tre personave të akuzuar për përdorimin e emrit të tij për një etiketë të modës.

Rasti i mashtrimit ka filluar në vitin 2008, ku tre persona të pa identifikuar kanë filluar me falsifikim, mashtrim dhe posedim të mallrave të vjedhura ku ata edhe kishin përdorur emrin e aktorit.

Gjyqtari Judge Pietro Caccialanza, ka urdhëruar që me datën 16 korrik në ditën e gjykimit të ketë siguri të fort ,pasi që pritet të jen pjesëmarrës edhe fansat e aktorit.

“Do të ketë shumë njerëz, prandaj dhe e kemi shtuar sigurinë”, ka thënë gjyqtari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Clooney në gjykatë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum