www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dasmë e mrekullueshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Dasmë e mrekullueshme   Wed Jul 07, 2010 9:18 pmJenna Fischer, e cila është martuar me Lee Kirk , ka thënë se dasma ka qenë gjëja më e mrekullueshme për të.

“Çifti është martuar me 3 qershor, në prani të familjes dhe miqve të tyre në Mabilu”, tha një burim.

Fischer vitin e kaluar pat thënë se dasma e saj do të jetë shumë intime, vetëm për miqtë dhe familjarët.

Kjo është martesa e parë për Lee Krik , ndërsa për Jenna Fischer është martesa e dytë pasi që ajo është shkurorëzuar në vitin 2007 me regjisorin James Gun.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Dasmë e mrekullueshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum