www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Oktapodi Paul: Spanja fituese

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Oktapodi Paul: Spanja fituese   Wed Jul 07, 2010 10:45 pmOktapodi më i famshëm në botë, Paul, në akuariumin e Oberhausenit në Gjermani, ka parashikuar që Spanja do të dalë fituese përballë Gjermanisë, kur këto dy kombëtare të takohen në Durban, për të zhvilluar gjysmëfinalen e dytë të Kampionatit Botëror.Oktapodi Paul ka parashikuar saktë deri më tani 11 ndeshje radhazi të kombëtares gjermane, duke përfshirë këtu dhe humbjen ndaj Serbisë.

Mënyra se si Oktapodi i parashikon ndeshjet është e thjeshtë dhe jo aq bindëse, por që u tregua deri më tani tejet efektive. Në dy kuti vendoset ushqimi i njëjtë i Oktapodit, por secila nga kutitë ka flamurin e shtetit të caktuar. Në kutinë në të cilin Paul e ha ushqimin, atëherë ajo skuadër është fituese. Gjermanët do të duhet të shpresojnë në një gabim të oktapodit, ashtu si në finalen e Euro 2008, kur ai parashikoi se Gjermania do të dalë fituese, kurse Spanja fitoi me rezultat minimal 1-0.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Oktapodi Paul: Spanja fituese   Thu Jul 08, 2010 1:00 am

Qfare rrene e myktt, GJERMANIA ka me fitu kampionatin edhe pik (.) .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mr.Dream
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 575
Data regjis. : 02/07/2010

MesazhTitulli: Re: Oktapodi Paul: Spanja fituese   Thu Jul 08, 2010 3:05 am

Oktapodin do e grijme, sallat kena me ba.


Gjermaniaaaaaaaaaaaaaaa the winnerrrrrrrr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Oktapodi Paul: Spanja fituese   Thu Jul 08, 2010 8:09 pm

Oktapodi shumm zgjuar 12 ndeshje radhazi ka parashiku sakt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Oktapodi Paul: Spanja fituese   Thu Jul 08, 2010 9:14 pm

Le swett se weq All-llahu e din pfff n`qka ja keni nis me besu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mr.Dream
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 575
Data regjis. : 02/07/2010

MesazhTitulli: Re: Oktapodi Paul: Spanja fituese   Thu Jul 08, 2010 9:30 pm

Oktapodi Paul kercenohet me vdekje !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Oktapodi Paul: Spanja fituese   Thu Jul 08, 2010 11:35 pm

Oktapodi po del ma i meqem hhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Oktapodi Paul: Spanja fituese   Fri Jul 09, 2010 1:03 am

Mr.Dream shkruajti:
Oktapodi Paul kercenohet me vdekje !!

Ka me myt kejjt. :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Oktapodi Paul: Spanja fituese   Fri Jul 09, 2010 9:17 pm

qka me ba let marrin cupen edhe do skuadra qe se kan marr kurr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Oktapodi Paul: Spanja fituese   Fri Jul 09, 2010 10:42 pm

heheheh i lumt oktapodit bre se bash i menqem osht :P...Sot ne tv oktapodi e konfirmoi fitoren e Gjermanis kunder Uruguajit te vlefshme per vendin e trete:)..Ngushllime per ju Gjermont :P:P.Spanja do fitoj sivjet :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Oktapodi Paul: Spanja fituese   Fri Jul 09, 2010 10:59 pm

Tifozat spanjoll kur ka lujt serbia me gjermanin kishin ba tifo per serbin se edhe ashtu spanjollt aleat tyne jon une hiq si dua valla ishalla sfitojn kupen ishalla merr holanda
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Oktapodi Paul: Spanja fituese   Mon Jul 12, 2010 7:07 pm

doli fjala e oktapodit hauhauhauh

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Oktapodi Paul: Spanja fituese   Mon Jul 12, 2010 8:06 pm

lola shkruajti:
doli fjala e oktapodit hauhauhauh

po valla Lola shumm i meqem bre Oktapodi nime Lola Urime se fitoj Spanja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Oktapodi Paul: Spanja fituese   Mon Jul 12, 2010 8:09 pm

ooo bre ska me spanjen krrkkk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Oktapodi Paul: Spanja fituese   Mon Jul 12, 2010 8:30 pm

sweet_melaqja shkruajti:
lola shkruajti:
doli fjala e oktapodit hauhauhauh

po valla Lola shumm i meqem bre Oktapodi nime Lola Urime se fitoj Spanja

flm loqk shum e di qe ty ste pelqen po bile po tregohesh e sinqert dhe po ma uron (K) ..As une nuk i du spanjollt por pasi qe ne kombetare te spanjes po luajne shumica KAtalunas dhe antar te FC Barcelona ateher bera tifo per Spanjen

barca barca barca barca barca barca barca

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
ToLja
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 498
Data regjis. : 12/07/2010

MesazhTitulli: Re: Oktapodi Paul: Spanja fituese   Mon Jul 12, 2010 9:10 pm

Spanjja uurraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa///////
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Oktapodi Paul: Spanja fituese   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Oktapodi Paul: Spanja fituese

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum