www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fejohen Bjordi dhe Adela

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Fejohen Bjordi dhe Adela   Sun Jul 11, 2010 5:13 am


Tiranë, 10 korrik - Çifti më i pëlqyer i edicionit të dytë të "Big Brother", Bjordi dhe Adela, më në fund janë fejuar pas një viti bashkëjetesë.

Mediat shqiptare kanë njoftuar se çifti kishte bërë zyrtarizmin e fejesës në televizionin ku ata punojnë. Në të vërtetë fejesa ishte dukur sikur një befasi që Bjordi i kishte përgatitur të dashurës së tij gjatë emisionit.

Më këtë rast Bjordi dhe Adela kanë pohuar se bashkëjetesa i ka bërë edhe më të vendosur për të pranuar që të shkojnë një hap para martesës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Fejohen Bjordi dhe Adela   Sun Jul 11, 2010 7:48 pm

me ne fund :P edhe pse kjo Adela sme ka pelqyer edhe aq

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Fejohen Bjordi dhe Adela   Sun Jul 11, 2010 7:50 pm

Ufff Bjordd Bjorddd hmm.. Shum mir qe jann fejuu se dej tashh qa jonn konn qiiftte veqq jon nda..

Adelaa soo e keqe llokummee ohh bashh te pershtatshhemm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fejohen Bjordi dhe Adela   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Fejohen Bjordi dhe Adela

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum