www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Campbell do të dëshmojë në gjyqin për krime të luftës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Campbell do të dëshmojë në gjyqin për krime të luftës   Tue Jul 13, 2010 12:07 amHagë, 11 korrik - Supermodelja Naomi Campbell ka konfirmur se do të dëshmojë në gjyqin për krime të luftës të ish-presidentit të Liberisë, Charles Taylor.

Taylor është akuzuar nga Gjykata e OKB-së në Hagë për përdorimin e diamanteve për nxitjen e konfliktit në Siera Leone, që shkaktoi vdekjen e dhjetëra mijërave personave.
Prokurorët kanë ftuar Campbellin që të dëshmojë për raportet se ajo ka marrë diamante nga Taylori në vitin 1997.

Campbell do të dëshmojë më 29 korrik, njofton BBC.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Campbell do të dëshmojë në gjyqin për krime të luftës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum