www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Samsung N230, netbook me bateri që sjellë 13.8 orë pune

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Samsung N230, netbook me bateri që sjellë 13.8 orë pune   Tue Jul 13, 2010 12:35 am

Specifika tjera përfshijnë veçori pothuajse të zakonshme për netbook, duke filluar nga mundësia për të zgjedhur procesor 1.66 GHz N450 apo procesor 1.83 GHz N470, e përveç kësaj ofrohen edhe 1GB RAM.Netbook-u më i ri nga Samsung arrin me një veçori tërheqëse shumë interesante: 13.8 orë pune me një mbushje të baterisë.

Kjo do të duhej të jetë më se e mjaftueshme për të gjithë ata që pëdorin netbook kur janë jashtë shtëpisë dhe janë të ngarkuar me punë.

Specifika tjera përfshijnë veçori pothuajse të zakonshme për netbook, duke filluar nga mundësia për të zgjedhur procesor 1.66 GHz N450 apo procesor 1.83 GHz N470, e përveç kësaj ofrohen edhe 1GB RAM.

Samsung N230 arrin i pajisur edhe me mundësinë për të zgjedhur HDD 160 GB ose 250GB, dhe veçohet me një ekran 10.1 inç LED backlit që sjellë rezolucion rpej 1024 x 600 piksela.

Përveç kësaj ai ofron edhe: WiFi, Bluetooth 3.0, përkrahje për 3G Modem, bateria që u përemnd më lartë që sjellë 13.8 orë pune, etj.

N230 do të paraqitet në shitje në Britaninë e Madhe për një çmim prej 349 funte.(pcworld)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Samsung N230, netbook me bateri që sjellë 13.8 orë pune

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum