www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 EULEX: Priten veprime tjera kundër ''dukurive negative''

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: EULEX: Priten veprime tjera kundër ''dukurive negative''    Thu Jul 15, 2010 1:06 amPas arrestimeve të djeshme, EULEX-it thotë se priten edhe veprime të tjera të EULEX it në luftën kundër ''dukurive negative'' në Kosovë. Zëdhënësja *** Limdal, thotë se EULEX-i, po shfrytëzon mandatin e tij ekzekutiv. ...

Ndërkaq, policia e EULEX-it arrestoi dje ish-Sekretarin e Përhershëm të Ministrisë së Shëndetësisë, Ilir Tolaj, për shmangie tatimi dhe Fahredin Gashin në lidhje me hetimet që janë duke u bërë në rastin e Nazim Bllacës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

EULEX: Priten veprime tjera kundër ''dukurive negative''

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum