www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Corona-Rodriguez, ndarje “spektakolare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Corona-Rodriguez, ndarje “spektakolare   Thu Jul 15, 2010 5:04 am

Fabrizio Corona dhe Belen Rodriguez, cifti më i përfolur në Itali, i ka dhënë fund historisë.

Sipas revistës Novella 2000, ish paparaci ka vendosur para banesës së modeles të gjitha plackat e saj edhe pse Belen ndodhet jashtë shtetit.

Gjithcka nisi këtë fundjavë gjatë pushimeve në Formentera ku për shkak të xhelozisë, Belen u largua nga shtëpia e marrë me qera, duke shkuar në Ibiza ku u takua me ish të dashurin Marco Borriello.

Kohët e fundit Fabrizio dhe Belen kanë pushtuar faqet e para të ediave gossip për shkak të mosmarrëvedhjeve të shumta mes tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Corona-Rodriguez, ndarje “spektakolare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum