www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Liam Gallagher paralajmëron rikthimin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Liam Gallagher paralajmëron rikthimin   Sun Nov 15, 2009 6:45 pmIsh-frontmeni i bendit Oasis, Liam Gallagher, është zotuar se do të rikthehet në skenë brenda dy muajsh, pasi ka zbuluar se është duke punuar në materialin e ri së bashku me ish-bashkëlojtarët Gem Archer, Andy Bell dhe Chris Sharrock.
Bendi Oasis u ça në muajin gusht, kur vëllai i Liam, kitaristi Noel Gallagher, u largua nga grupi për shkak të tensioneve të papërballueshme me këngëtarin. Por Liam iu ka premtuar fansave, se ai tashmë planifikon lëvizjen e ardhshme muzikore.

“Do të rikthehem, do të bëj muzikë live brenda disa muajsh. Sapo kam përfunduar një turne, gjithmonë më mungon të këndoj. Më mungojnë njerëzit”, ka thënë 37-vjeçari Liam
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Liam Gallagher paralajmëron rikthimin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum