www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Orinda Huta kalon pushimet me shoqërinë dhe të dashurin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Orinda Huta kalon pushimet me shoqërinë dhe të dashurin   Tue Jul 20, 2010 8:28 pmTiranë, 18 korrik - Këngëtarja e njohur Orinda Huta është në prag të lançimit të klipit të saj më të ri. Javën që vjen ajo mbyll xhirimet e tij dhe gjithçka është gati për t’iu prezantuar publikut. Një këngë për të cilën Orinda ka punuar jo pak dhe për një klipi, që do të jetë një pikë referimi për verën. E pasi të ketë mbyllur këto, Orinda mezi pret të nisë pushimet e saj, të planifikuara me shoqërinë në një vend të bukur dhe dedikuar tërësisht të rinjve por vendin e mban sekret nuk dëshiron ta bëjë publike. Por sigurisht që Orinda nuk mund të kalonte pushimet pa të dashurin e saj dhe siç shprehet vetë këngëtarja se ai nuk mund të shkojë me asnjë vend pa të po ashtu edhe ato nuk të shkojë pa të dashurin me pushime, transmeton Ballkanweb.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Orinda Huta kalon pushimet me shoqërinë dhe të dashurin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum